Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Kohoutovice

Svratka vyhrála v Kohoutovicích 1:2 a udělala velkou radost všem, kdo jí přejí, aby šla výsledkově nahoru.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Kohoutovice

a nasrala všechny co jí nepřejí :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Kohoutovice

V tom Brně to nebude zas tak zlé, když se chce, tak se všechno dá domluvit.......

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Kohoutovice

PŘEKVAPEVEJ VÝSLEDEK...NĚKTERÉ POTĚŠÍ JINÉ NASERE....POKUD TAK BUDETE BOJOVAT MŮŽETE SE ZACHRÁNIT.....ALE POZOR JEDNA VLAŠTOVKA JARO NEDĚLÁ...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kohoutovice

Překvapivej výsledek, ale tímto tempem to jaro a záchrana bude stát aspoň sto tisíc. A to hrajete 1.B škoda mluvit.....

Datum
Vložil
Titulek

A mužstvo

Dobrý večer,
chci jen reagovat na názor pana XXX. Sice jsme prohráli ale rozhodně já ani trenér to nevzdáme.
Budeme bojovat do poslední chvíle pokud bude žít šance na záchranu.
Jirka D.

Datum
Vložil
Titulek

Re: A mužstvo

Přídávám se k Jirkovi, jenště není čas házet flintu do žita. Pořád se hraje o 33 bodů! A takový názory (jako jsou od p. XXX) nás nemůžou rozhodit. Jsme tým a bojujeme!!! K.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: A mužstvo

nikdo netvrdí, že hážete flintu do žita, ale to byl zápas o 6 bodů...a takové zápasy se musí vyhrát..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: A mužstvo

Já si myslím a můžu to sledovat i z blízka , že práce s týmem je na dobré cestě . Všechny NOVÉ posili se do mančaftu musí zapracovat a jak se říká : musí to do sebe vše zapadat jako ozubené kola a to nějakou dobu trvá . Tak mějme trpělivost ! Kluci si tu soutěž určitě udží ....

Datum
Vložil
Titulek

Re: A mužstvo

Bojovat!! Nesmí se přestat myslet pozitivně. Jako vždy bych měl výhrady k poskládané sestavě...ale vím že není z čeho moc brát. Ovšem pokud posily,tak opravdu posily. Nikdo z "posil" nebyl v 1.letošním utkání z mého pohledou opravdovou posilou,spíše kus za kus. A "jeden" z posil,jevil se mně spíše krokem zpět. Můj názor...Takže,nezbývá než bojovat,rvát se. Věřit. Já věřím,že v Kohoutkách vyhrajete! A my budeme u toho. :) hlavu vzhůru!

Datum
Vložil
Titulek

Re: A mužstvo

hosi nic se nedeje a jedem dal.verim v zachranu aj rad bych pomohl ale bohuzel nemuzu.
tak aspon na dalku drzim pesti.zatim zdarec a v kvetnu se uvidime.zdar

Datum
Vložil
Titulek

Re: A mužstvo

Divím se R. Křivánkovi, že k Vám šel. Buď nic neměl nebo dostal balík. Ze sportovního hlediska naprosto nechápu.

Datum
Vložil
Titulek

;-((

OPĚT O KROK BLÍŽE K SESTUPU.....RYBA SMRDÍ OD HLAVY...

Datum
Vložil
Titulek

INFO

CHTĚL BYCH SE ZEPTAT, JAK JSTE DNES HRÁLI ?

Datum
Vložil
Titulek

Re: INFO

FC Svratka Brno - FC Švabenice 0:1 (0:0)

Datum
Vložil
Titulek

Good luck

Borci, tak to dneska vyhrajte!! Držím palce!! Asi se tedka moc neuvidíme, mam ten kotník v háji:(...

Datum
Vložil
Titulek

zapas

drzim palce a napiste jak jste dopadli.dikec

Datum
Vložil
Titulek

kemp

Dobrý den.
Chci Vás pozvat na letní kemp pro hráče ročníků 99-2004.
Více na https://www.fotbalovaakademiebrno.cz

S pozdravem a ať se daří.

Datum
Vložil
Titulek

Příprava

Svratka A - Vev. Bítýška 1:2

Datum
Vložil
Titulek

Sobesice

Ahoj kluci,jak to nakonec dopadlo s temi Sobesicemi? Vyhrali jsme?:)

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.