Členství ve FAČR

Pánové,
zkontrolujte si prosím všichni nejlépe ihned, zda jste členy FAČR (webová adresa, kde je možné to lehce ověřit je uvedena na hlavní straně webu www.fcsvratka.cz) a pokud ne, tak to začněte okamžitě řešit přes vedoucího svého mužstva. Kdo nebude členem, ten nemůže od podzimu nastoupit do mistrovského utkání. Tak ať pak nejste překvapení, že musíte fandit z tribuny ....

Týká se to zejména širokého kádru hráčů Benfiky, kteří tam určitě nejsou zaregistrovaní všichni.

Tréninková morálka - týmy A i B mužů v sezóně 2012/2013

Pánové,
všichni jsme moc rádi, že A muži dokázali díky svým výkonům a výsledkům na jaře udržet 1.B třídu a B muži dotáhli minulou sezónu až k postupu zpět do II. třídy. Ale neusněte prosím na vavřínech a uvědomte si, že bez pravidelného tréninku všech hráčů kádrů obou mužstev to opravdu nepůjde a pokud se nechceme dostat do situace, ve které byl tým našich A mužů loni po podzimu, tak je třeba se k účasti na trénincích postavit maximálně odpovědně a to se týká opravdu každého z vás. Vím, že na prvním místě je logicky práce a rodina a pak až je na řadě kopaná, ale pokud chceme hrát soutěže, do kterých jsme se přihlásili, tak tomu každý z nás musí dávat co možná nejvíce. Hráči B týmu asi tuší, že II. třída bude co do kvality úplně jiná soutěž než byla sloučená III. a IV. třída a výše uvedený apel na tréninkovou morálku platí stejnou měrou i pro ně. Držím vám všem za celý výkonný výbor palce, ať se vám nadcházející sezóna podaří, fotbal vám přináší radost a uspokojení a všichni si sezónu 2012/2013 užijete bez zranění a disciplinárních trestů. Trénovat se začíná už tento čtvrtek, tak s chutí do toho ..... :o)

Hrac do B tymu

Cau chlapi, kdysi sem hraval fotbal, ale uz je to par let. Rad bych si zase obcas kopnul a trochu dohnal ztracenou fyzicku. Jak to u vas vypada, ste ochotni trpet mezi sebou cloveka, ktery se sotva hybe a roky nekopnul poradne do mice? :D Hadam, ze to by se zlepsilo po case :)

Re: Hrac do B tymu

Martine,
kontaktuj Jirku Hladíka (+420725574110) nebo Zdeňka Skoumala (+420604547876) a domluv se, kdy začne naše Benfika trénovat (právě proběhla rekonstrukce hřiště, tak předpokládám, že to bude počátkem srpna). Přijď to vyzkoušet a uvidíš, jak ti to půjde. Když budeš mít zájem a bude předpoklad, že se do toho zase dostaneš, tak zkusíme vyřešit přestup/hostování.

hráč

Zdravým, nehodil by se vám do mančaftu novej špiler?

Re: hráč

Jasně! 12. července začíná příprava!

Re: Re: hráč

Nemohl by tu někdo vyvěsit třeba email na Kouče bo někoho kdo má na starosti přestupy? Díky

Re: Re: Re: hráč

Ondro,
přestupy a hostování pro věkovou kategorii mužů řeší Miloš Miloš (+420607530061 / milos@atletico-ann.cz) a pomáhá mu s tím Marek Anschlag (+420604576533 / anschlagm@seznam.cz). Dorost a žáky dělá Petr Foltyn a já se mu snažím pomáhat. Přípravky řeší Hana Čurdová. Doufám, že jsem ti vyčerpávající informací udělal radost a ty mi to na podzim v mistrácích oplatíš alespoň 5 brankami z nichž nejméně 4 budou vítězné :o)

Re: Re: Re: Re: hráč

Moc ti děkuju Michale =)

poděkování

Chtěl bych tímto poděkovat všem hráčům B týmu mužů za dobrou reprezentaci Svratky Brno v soutěži III.třídy a díky tímto i za postup do II.třídy

Re: poděkování

Zdeňku,
přidávám se k poděkování hráčům Benfiky a dovolím si na seznam těch, kteří si poděkování zaslouží zařadit i tebe a Jirku. Díky moc za práci, kterou jste pro klub odvedli. Věřím, že II. třída nebude jen na jednu sezónu a to zejména díky tomu, že se vám podařilo výrazně omladit kádr a až na světlé výjimky odehrát skvělou sezónu s týmem, jehož hráči mají věkem neskutečně daleko do našeho výběru Old Boys, který má také svou kvalitu, ale začíná mu trošku chybět výbušnost a vytrvalost.

Pozvánka do Střelic

FK Sokol Japo Střelice si Vás touto cestou dovoluje co nejsrdečněji pozvat na plánované oslavy,
konané u příležitosti 80. výročí od založení kopané ve Střelicích.
Dne 23. 6. 2012 budou postupně odehrána čtyři přátelská utkání včetně zápasu Staré gardy Střelic
proti Bolkově jedenáctce. Celodenní program bude zakončen taneční zábavou se skvělou kapelou
Kanci paní nadlesní.
Bude nám ctí, pokud se rozhodnete přijmout naše pozvání.
Podrobnosti o programu najdete na www.fk-strelice.cz.

závěrečná 23.6. od 16:00

Borci, takže závěrečná bude v sobotu 23.6., sraz v 16hod v Komíně, dáme si fotbálek, nohec, beach volejbal na Káčatech nebo něco podobnýho a pak se přesunem na Turbínu do hospody cca v 18hod. Potvrďte, kdo dojde, ať víme počty a můžem se zařídit. Dík

Re: závěrečná 23.6. od 16:00

nebudu chybět! V 16:00 jsem tam jak na koni, na postupovým koni!

Re: závěrečná 23.6. od 16:00

jj, budu, píšu i za Karfeca - nude taky!

Ja nedojdu.

Re: závěrečná 23.6. od 16:00

Kluci, bohužel nemůžu dojít:( Oslavte to pořádně, zapijte a doufám, že se příští sezonu opět uvidíme:) Ondra (golman)

Re: závěrečná 23.6. od 16:00