Po zápase v Bořitově stále bez výhry

02.09.2009 15:01

SOKOL BOŘITOV - SVRATKA BRNO   1:1 (1:0)

Góly: 45. min. Richter - 47. min Hrouzek

ŽK: Mareček – Doubrava, Andrlík

Střely na branku: 5 – 3

mimo: 7 – 7

Rohy: 9 – 3

Fauly: 13 – 21

Ofsajdy: 2 – 3

Sestavy:

Bořitov: Richtr L. – Jakubec, Fikes, Mareček, Málek – Zouhar (od 80.min Kolínek), Knies, Richtr J., Klicpera – Pfeifer, Petrák (od. 66.min Kotásek)

Svratka: Tomaszewský – Kašík F., Doubrava, Modlitba, Beránek – Hrouzek (od 80.min Pospíšil O.), Putna, Koudelka, Andrlík (od 88.min Pospíšil J.) – Strýček, Kašík I.

Zápas dvou rozdílných poločasů co se týče naší hry. V prvním poločase jsme hráli špatně. Hráči (opakovaně) neplnili činnosti stanovené před zápasem. I proto se nesl první poločas ve znamení převahy domácích, kteří měli několik šancí ke skórování. Podržel brankář Tomaszewský, který jako jediný si udržuje stabilní formu. Za první poločas jsme měli jednu šanci, kterou však Ilja Kašík neproměnil. Vrcholem pak byl gól do šatny ve 45. minutě.

Hned po přestávce jsme vyrovnali po standardní situaci Koudelky a následném vrácení míče před branku Doubravou, kde pohotově zakončil Hrouzek. Po tomto gólu nás najednou bylo plné hřiště, získali jsme převahu, ale ke skórování to nevedlo. Domácí spoléhali na brejky, naštěstí však ve vyložené šanci selhali. Stále to z naší strany není ono. Chybí nám větší agresivita, důraz v osobních soubojích a hlavně rozvaha i v plnění herních činností jednotlivce. Když k tomu připočteme občas chybějící herní disciplínu, tak to někdy vypadá dost chaoticky. Je to určitě minimálně na zamyšlení…